Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přivýdělek na internetu

31. 12. 2007

Chcete si snadno přividělat, stačí kliknout na tento odkaz < bux.to Princip je jednoduchý každý den kliknete na 5-10 reklam a necháte je 30s běžet, za každé kliknutí dostanete 0.01$. Nejdříve si, ale otevřte zadarmo účet na  alertpay.com - dole kliknete na sign up today ; doporučuji Personal Account. Všechny služby poskytované touto elektronickou peněženkou jsou samozřejmě zadarmo.

Proč Vám budou platit klikání na reklamy? Protože se potřebují dostat výše v žebříčcích vyhledávačů. Většina vyhledávačů funguje tak, že zobrazuje nejdříve nejnavštěvovanější stránky.

Do okénka refferer napište můj nick mneo, protože když tak učiníte, budete ode mě 50% k výplatě navíc. Když se registrujete jen tak, bez toho aniž byste do refferera kohokoliv uvedli, tak si Vás stejně někdo koupí a nebudete dostávat žádný bonus. Příklad: naklikáte si 50$ a ode mě dostanete 25$ navíc. (platí pouze pro Vaše kliky, já je uvidím u sebe v tabulce).

Pro přehlednost mi napište na f.sochman@gmail.com svůj nick a pište prosím z emailu, na který mám na alertpay poslat peníze. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Buxbiznaz NOVÁ KLIKAČKA

(Mosy, 24. 3. 2013 2:20)

Buxbiznaz-uplně nová klikačka


Potřebujete peníze, pátráte po příležitosti bez vstupních poplatků? Chcete si vylepšit svou platební bilanci a nedaří se Vám najít to pravé? Nabízím Vám časově nenáročnou činnost( max.10 min denně), kterou můžete úspěšně provádět z domova pomocí počítače a internetu. Žádné poplatky, vše naprosto zdarma a výdělky opravdu zajímavé a navíc při troše šikovnosti docela rychlé!

Jedna se o uplně novou klikačku buxbiznaz

Prvních 10 000 členu dostane premium zdarma
Zatím je zaregistrováno 8000 lidí

Počet denně reklam kolem 60+

Registrace: Pomocí Linku

http://www.buxbiznaz.com/?ref=tomik52712

Děkuju všem, kdo se registruje pomoci tohohle Linku